א'-ה': 9:00 בבוקר – 8:00 בערב

תפקיד הצוות התומך בחוויית הלקוח

מאחורי הקלעים, צוות תמיכה מסור של שלושה פקידים עובד ללא לאות כדי לספק ללקוחות מענה רציף, מהיר ואדיב. תמיכה זו היא חלק בלתי נפרד מפעילות המשרד, ומבטיחה שהאינטראקציות של הלקוחות עם המשרד יהיו נטולות לחץ ויעילות ככל האפשר. הטאץ' האישי שמציע משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון אינו רק הבטחה אלא גם היבט יסודי בזהות ובשירות של המשרד.

שירות ומענה הממוקדים בלקוח

סימן ההיכר של שירות הלקוחות של המשרד הוא הטאץ' האישי שלו. לקוחות אינם רק תיקים; הם יחידים בעלי צרכים ודאגות ייחודיים. המשרד מבטיח שכל לקוח יקבל את תשומת הלב הראויה לו, דבר המתאפשר בזכות המבנה והאופי של המשרד. זמינות היא המפתח, ומחויבותה של עו"ד בן אבי בראון להיות נגישה מסביב לשעון מדגימה את הגישה הממוקדת בלקוח הזו.

הטאץ' האישי של משרד בוטיק

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון מתגאה במתן שירותים משפטיים אישיים המדגישים את היתרונות הייחודיים של משרד בוטיק.

גישור כדרך לפתרונות ידידותיים

ההסמכה של עו"ד בן אבי בראון בגישור משקפת את מחויבות המשרד ליישב סכסוכים בדרכי שלום. בתפקידה כמגשרת ניטרלית, היא מנחה משא ומתן בין צדדים בעלי אינטרסים מנוגדים, במטרה להגיע להסכמות מקובלות הדדית בתיקים אזרחיים ומשפחתיים. ההיסטוריה המוצלחת של המשרד בגישור מדגימה את יעילותו בסיוע ללקוחות להימנע מקרבות משפטיים ממושכים ולמצוא פתרונות הרמוניים.

מסמכים נוטריוניים ואישורים משפטיים

שירותי הנוטריון של המשרד מקיפים, ועונים על מגוון רחב של צרכים כגון אימות חתימות לבנקים למשכנתאות, ייפוי כוח, תרגומים נוטריוניים ועריכת צוואות נוטריוניות. לקוחות יכולים גם לקבל סיוע בהסכמי ממון ואימות מסמכים מקוריים, תוך הקפדה על כל הפורמליות המשפטיות.

שירותי נוטריון וגישור

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון מרחיב את המומחיות המשפטית שלו לכלול שירותי נוטריון וגישור, ונותן תמיכה חיונית בעניינים שונים שאינם סכסוכיים וביישוב סכסוכים.

סכסוכי פינוי ותכנון

בנוסף לתיקים הקשורים לכספים ולבנייה, המשרד מתמחה גם בייצוג לקוחות בהליכי פינוי ובסכסוכי תכנון. הוא מציע ייעוץ משפטי לבעלי נכסים המתמודדים עם התהליך המורכב של פינוי דיירים, תוך הבטחה שכל הפעולות תואמות את החוק. יתר על כן, המשרד מגן על לקוחותיו מפני תיקי תכנון ובנייה פליליים המוגשים על ידי הרשויות המקומיות, תוך שהוא מנצל את הבנתו העמוקה של המסגרות המשפטיות והתקנות כדי להגן על האינטרסים של לקוחותיו.

בין אם מדובר בסכסוך כספי, בתביעה בגין פגם בבנייה, בתיק פינוי או בסכסוך תכנון, משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון מביא עמו ידע וניסיון רב, ומבטיח ייצוג משפטי איתן ללקוחותיו בזירות האזרחית והמסחרית.

תביעות כספיות ופגמים בבנייה

המשרד מיומן במיוחד בניהול תיקים אזרחיים הכוללים תביעות כספיות ופגמים בבנייה. הוא מספק ייצוג משפטי מקיף לתובעים המבקשים פיצוי על הפסדים כספיים או נזקים שנגרמו עקב בעיות בנייה. גישת המשרד היא להעריך בקפידה את המצב, לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר ולנהל את התביעה בנחישות ובקפדנות משפטית.

ייצוג משפטי אזרחי ומסחרי

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים אזרחיים ומסחריים, תוך התמקדות בניהול מגוון רחב של סכסוכים, במטרה להשיג תוצאות חיוביות עבור לקוחותיו.

התמקדות בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38/1

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון היה שחקן מרכזי במספר רב של פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38/1, בעיקר בערים כמו אשדוד, ראשון לציון וחולון. פרויקטים אלה לא רק כוללים חיזוק והרחבה של מבנים קיימים, אלא גם סללים את הדרך ליצירת יחידות דיור חדשות, ותורמים משמעותית להתחדשות עירונית.

המומחיות של המשרד בדיני מקרקעין היא אבן יסוד בעיסוקו, ומעניקה ללקוחותיו את הביטחון שעסקאות הנדל"ן שלהם נמצאות בידיים של אנשי מקצוע מנוסים. עם רקורד מוכח של הצלחות, משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון ממשיך להיות שותף משפטי מוביל במגזר הנדל"ן הדינמי של ישראל.

דילוג לתוכן