א'-ה': 9:00 בבוקר – 8:00 בערב

תחומי עיסוק

מוניטין שנבנה מפה לאוזן

המוניטין המרשים של המשרד מקדים אותו, ולקוחות מכל קצוות הארץ מגיעים אליו בעקבות המלצות נלהבות של מי שחוו את המיומנות המשפטית של המשרד באופן אישי. שבח מפה לאוזן זה מדגיש את המחויבות של המשרד למצוינות ואת האמון שהוא בנה בקרב לקוחותיו. עם התמקדות מיוחדת בהליכי חדלות פירעון ובדיני מקרקעין, משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון הפך לשם נרדף להצלחה משפטית ולשביעות רצון הלקוחות.

תפקיד הצוות התומך בחוויית הלקוח

מאחורי הקלעים, צוות תמיכה מסור של שלושה פקידים עובד ללא לאות כדי לספק ללקוחות מענה רציף, מהיר ואדיב. תמיכה זו היא חלק בלתי נפרד מפעילות המשרד, ומבטיחה שהאינטראקציות של הלקוחות עם המשרד יהיו נטולות לחץ ויעילות ככל האפשר. הטאץ' האישי שמציע משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון אינו רק הבטחה אלא גם היבט יסודי בזהות ובשירות של המשרד.
תפקיד הצוות התומך בחוויית הלקוח

שירות ומענה הממוקדים בלקוח

סימן ההיכר של שירות הלקוחות של המשרד הוא הטאץ' האישי שלו. לקוחות אינם רק תיקים; הם יחידים בעלי צרכים ודאגות ייחודיים. המשרד מבטיח שכל לקוח יקבל את תשומת הלב הראויה לו, דבר המתאפשר בזכות המבנה והאופי של המשרד. זמינות היא המפתח, ומחויבותה של עו"ד בן אבי בראון להיות נגישה מסביב לשעון מדגימה את הגישה הממוקדת בלקוח הזו.
שירות ומענה הממוקדים בלקוח

הטאץ' האישי של משרד בוטיק

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון מתגאה במתן שירותים משפטיים אישיים המדגישים את היתרונות הייחודיים של משרד בוטיק.
הטאץ' האישי של משרד בוטיק

גישור כדרך לפתרונות ידידותיים

ההסמכה של עו"ד בן אבי בראון בגישור משקפת את מחויבות המשרד ליישב סכסוכים בדרכי שלום. בתפקידה כמגשרת ניטרלית, היא מנחה משא ומתן בין צדדים בעלי אינטרסים מנוגדים, במטרה להגיע להסכמות מקובלות הדדית בתיקים אזרחיים ומשפחתיים. ההיסטוריה המוצלחת של המשרד בגישור מדגימה את יעילותו בסיוע ללקוחות להימנע מקרבות משפטיים ממושכים ולמצוא פתרונות הרמוניים.
גישור כדרך לפתרונות ידידותיים

מסמכים נוטריוניים ואישורים משפטיים

שירותי הנוטריון של המשרד מקיפים, ועונים על מגוון רחב של צרכים כגון אימות חתימות לבנקים למשכנתאות, ייפוי כוח, תרגומים נוטריוניים ועריכת צוואות נוטריוניות. לקוחות יכולים גם לקבל סיוע בהסכמי ממון ואימות מסמכים מקוריים, תוך הקפדה על כל הפורמליות המשפטיות.
מסמכים נוטריוניים ואישורים משפטיים

שירותי נוטריון וגישור

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון מרחיב את המומחיות המשפטית שלו לכלול שירותי נוטריון וגישור, ונותן תמיכה חיונית בעניינים שונים שאינם סכסוכיים וביישוב סכסוכים.
שירותי נוטריון וגישור

סכסוכי פינוי ותכנון

בנוסף לתיקים הקשורים לכספים ולבנייה, המשרד מתמחה גם בייצוג לקוחות בהליכי פינוי ובסכסוכי תכנון. הוא מציע ייעוץ משפטי לבעלי נכסים המתמודדים עם התהליך המורכב של פינוי דיירים, תוך הבטחה שכל הפעולות תואמות את החוק. יתר על כן, המשרד מגן על לקוחותיו מפני תיקי תכנון ובנייה פליליים המוגשים על ידי הרשויות המקומיות, תוך שהוא מנצל את הבנתו העמוקה של המסגרות המשפטיות והתקנות כדי להגן על האינטרסים של לקוחותיו.
בין אם מדובר בסכסוך כספי, בתביעה בגין פגם בבנייה, בתיק פינוי או בסכסוך תכנון, משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון מביא עמו ידע וניסיון רב, ומבטיח ייצוג משפטי איתן ללקוחותיו בזירות האזרחית והמסחרית.
סכסוכי פינוי ותכנון

תביעות כספיות ופגמים בבנייה

המשרד מיומן במיוחד בניהול תיקים אזרחיים הכוללים תביעות כספיות ופגמים בבנייה. הוא מספק ייצוג משפטי מקיף לתובעים המבקשים פיצוי על הפסדים כספיים או נזקים שנגרמו עקב בעיות בנייה. גישת המשרד היא להעריך בקפידה את המצב, לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר ולנהל את התביעה בנחישות ובקפדנות משפטית.

ייצוג משפטי אזרחי ומסחרי

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים אזרחיים ומסחריים, תוך התמקדות בניהול מגוון רחב של סכסוכים, במטרה להשיג תוצאות חיוביות עבור לקוחותיו.
ייצוג משפטי אזרחי ומסחרי

התמקדות בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38/1

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון היה שחקן מרכזי במספר רב של פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38/1, בעיקר בערים כמו אשדוד, ראשון לציון וחולון. פרויקטים אלה לא רק כוללים חיזוק והרחבה של מבנים קיימים, אלא גם סללים את הדרך ליצירת יחידות דיור חדשות, ותורמים משמעותית להתחדשות עירונית.
המומחיות של המשרד בדיני מקרקעין היא אבן יסוד בעיסוקו, ומעניקה ללקוחותיו את הביטחון שעסקאות הנדל"ן שלהם נמצאות בידיים של אנשי מקצוע מנוסים. עם רקורד מוכח של הצלחות, משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון ממשיך להיות שותף משפטי מוביל במגזר הנדל"ן הדינמי של ישראל.
התמקדות בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38/1

ייצוג דיירים משלב המכרז ועד רישום הבית המשותף

בליבת עיסוקו בתחום המקרקעין עומדת מחויבות עמוקה לדיירים שהוא מייצג. המשרד מלווה את הלקוחות לאורך כל התהליך, משלב המכרז עם היזמים, דרך חתימה על חוזים ועד להשלמת הבנייה ורישום הבתים המשותפים החדשים. שירות מקיף זה מבטיח שהאינטרסים של הדיירים יישמרו בכל שלב.
ייצוג דיירים משלב המכרז ועד רישום הבית המשותף

ניסיון רב בניהול פרויקטים של התחדשות עירונית

הניסיון הרב של המשרד בולט ביוזמות של התחדשות עירונית, שבהן הוא נודע בזכות מעורבותו בפרויקטים מורכבים של פינוי בינוי ותמ"א 38/1. הידע המשפטי שלו היה חיוני בניווט בהיבטים הרב-גוניים של פרויקטים אלה, שנועדו לחדש את הערים ולשפר את איכות הדיור.
ניסיון רב בניהול פרויקטים של התחדשות עירונית

מומחיות בדיני מקרקעין

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון פיתח מומחיות רבה בדיני מקרקעין, ובפרט בתחום המורכב של התחדשות עירונית. מומחיות זו באה לידי ביטוי בפורטפוליו המרשים של הפרויקטים של המשרד ובליווי המשפטי המקצועי שהוא מעניק ללקוחותיו.
מומחיות בדיני מקרקעין

תמיכה אישית בלקוחות

בהבנת המחיר הרגשי שמצוקה פיננסית עלולה לגבות, המשרד מעניק מעבר להכוונה מקצועית. התמיכה האמפתית שמספק הצוות המשפטי עוזרת ללקוחות להתמודד עם נסיבותיהם, ומטפחת סביבה תומכת המעודדת החלמה. כל מקרה מטופל בטיפול אישי, ומבטיח שהלקוחות ירגישו נתמכים לאורך כל התהליך המשפטי.
תמיכה אישית בלקוחות

פתרונות יצירתיים למחיקת חובות

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון ידוע בגישתו החדשנית לחדלות פירעון. המשרד הצליח להביא פתרונות משפטיים יצירתיים שהובילו לביטול של מיליוני שקלים בחובות של לקוחות. תוצאות אלה אינן רק עניין של מספרים; הן מסמלות התחלות חדשות ובריאות פיננסית מחודשת עבור הפרטים והעסקים המעורבים.

טיפול במאות תיקים

עם רקורד של טיפול במאות תיקים, עורכי הדין במשרד מיומנים בניווט במורכבויות של הליכי חדלות פירעון. המומחיות שנרכשה באמצעות ניסיון רב מאפשרת למשרד להתאים אסטרטגיות המותאמות לנסיבות הייחודיות של כל מקרה, ומבטיחה שהלקוחות יקבלו את הייצוג המשפטי היעיל ביותר האפשרי.
טיפול במאות תיקים

מומחיות בדיני חדלות פירעון וביצוע

משרד עורכי הדין יפעת בן אבי בראון ביסס את עצמו ככוח מוביל בתחום דיני חדלות פירעון וביצוע, ומסייע ללקוחותיו בתקופות הפיננסיות המאתגרות ביותר בחייהם.
מומחיות בדיני חדלות פירעון וביצוע
דילוג לתוכן